CentralStudioDance
CentralStudioDance CentralStudioDance • Studiouri • Evenimente • Noutati • Albume • Incaltaminte • Costume
Tipuri de dans | Lectii de dans | Articole | Glosar de dans | Referinte | Anunturi de dans |
.


Studiourile pot plasa noutati

Autentificati-va


08 05 2010 Gala Lauriatilor ,, Tinere Sperante" 2010, editia a XVII a


Festivalul Judetean de Muzica pentru Copii si Tineret
,,TINERE SPERANTE ”
editia a XVII a, Casa Tineretului Botosani
01 - 02 Mai 2010

Tabel nominal
cu interpreti si formatiile artistice care au obtinut
TROFEE & PREMII CONCURS

COPII PRESCOLARI
Trofeul - Ivanov Sabina
Premiul I - Ailoaie Larisa
Premiul al II-lea - Ionescu Stefan
Premiul al II-lea - Ispir Teona
Premiul al III-lea - Ciubotaru Evelina
Premiul al III-lea - Andrisescu Ania
Mentiuni - Frunza Andra, Raileanu Delia, Anitoiu Andrada, Damian Alina

CLASELE I-IV - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeu & Premiul I - Pintilei Eduard
Premiul al II-lea - Iacob Bianca

CLASELE I-IV - SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Trofeul - Mihalache Andra
Trofeul - Todireanu Carina
Premiul I - Frasinescu Ioana
Premiul al II-lea - Dascalu Elisa
Premiul al II-lea - Pogoreanu Simina
Premiul al III-lea - Tanasa Antonio
Premiul al III-lea - Mihalache Alexandra
Mentiuni - Enache Mihai, Vasilica Larisa, Baciu Ruxandra

CLASELE V-VIII - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeul - Barariu Codruta
Trofeul - Gabu Ana Maria
Premiul I - Leparda Andreea
Premiul al II-lea - Macoviciuc Laura
Premiul al III-lea - Viciriuc Adelina

CLASELE V-VIII - SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - Bancescu Morena
Premiul al II-lea - Jascanu Georgiana
Premiul al II-lea - Leonte Diana
Premiul al III-lea - Macuc Matei
Mentiuni - Ivanusca Diana, Gradinaru Stefan

FOLK – SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - grupul "Floare albastra"
Premiul I - grupul "Proolog"

CLASELE IX-XII - SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeul - Nicolau Mariuca
Premiul I - Iancu Maria Mirabela

CLASELE IX-XII - SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - Gorgan Andrei
Mentiune - Terciu Andreea

FOLK – SECTIUNEA MUZICA PROFESIONISTI
Trofeul - Trupa "Icarus"
Premiul I - Cotruta Ciprian
Premiul al II-lea - Kacinschi Alexandru

FOLK – SECTIUNEA MUZICA DEBUT
Premiul I - Grupul folk de la Liceul Teoretic "Nicolae Iorga"
Premiul I - Grupul folk de la Seminarul Teologic
Premiul al II-lea - Bristina Temneanu

PREMII SPECIALE
CIUBOTARIU EVELINA – copii prescolari
ALINA DAMIAN – copii prescolari
FRUNZA ANDRA – copii prescolari
RAILEANU DELIA – copii prescolari
ANITOAIE ANDRADA – copii prescolari
POGOREANU SIMINA- cl. I – IV
ENACHE MIHAI- cl. I - IV
VASILICA LARISA- cl. I - IV
BACIU RUXANDRA cl. I - IV
GRADINARU STEFAN- cl. I - IV
VICIRUC ADELINA - cl. V – VIII
IVANUSCA DIANA – cl. V- VIII

Detalii proiect:
Flavius Alin Damean – coordonator festival
tel. 0741.510.849 / 0748373332
e-mail: arlechinbtro@yahoo.com
site: www.arlechin.ning.com



 

Studiouri

Adauga studiou      

Publicitate

Software restaurante
Soft pentru restaurante, Programe pentru restaurante
Despre si pentru copii Istorii pentru copii. Jocuri online alese de copii. Poze de copii
www.carramelito.com
Ornamente Fier Forjat Fier forjat, ornamente pentru porti, garduri, balustrade.
elemente fier forjat | Ornamente Fier Forjat

Noutati


Caut pe internet